30 lat
doświadczenia

Od 1990 roku naszym głównym celem jest satysfakcja Klienta

O nas

Nasza misja

& wizja

obszar działań

W CeMBe głównie zajmujemy się handlem materiałami budowlanymi, artykułami do wykańczania wnętrz oraz świadczymy usługi budowlane z zakresu montażu. Specjalizujemy się również w doradztwie technicznym dotyczącym oferowanych rozwiązań i systemów, nowych technologii w szczególności: stolarki drzwiowej i okiennej, materiałów ściennych oraz technologii dociepleń metodami lekkimi.

wizja

Wdrażamy nowoczesne technologie i standardy, by budować obraz solidnego i wiarygodnego sprzedawcy. Każde zlecenie, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Koncentrujemy maksymalnie zasoby i środki na danym rozwiązaniu, bu ukończyć realizację w zadanym terminie oczekiwanym przez klienta skutkiem. Stawiamy na partnerskie stosunki z inwestorem, prowadzimy prace przy wspólnym dopracowywaniu koncepcji inwestycji podczas jej realizowania.

O nas

Historia

firmy

24.04.1990 – wtedy wszystko się zaczęło. Od pierwszego dnia naszej działalności pracowaliśmy nie tylko nad sprzedażą i swoim rozwojem ale przede wszystkim nad zaufniem klientów względem naszej firmy.

Już na samym początku postawiliśmy na nowe technologie, które wymagały fachowej wiedzy, doradztwa technicznego oraz specyficznego serwisu związanego z obsługą klientów. 

Dziś z dumą i pełną odpowiedzialnością możemy stwierdzić, że na lokalnym rynku wyróżniamy się nie tylko ze względu na wysoką sprzedaż czy wielkość firmy, ale przede wszystkim ze względu na ilość zadowolonych klientów, którzy zawsze są u nas na pierwszym miejscu.

Nasi pracownicy

O nas

Forma

prawna

CeMBe jest firmą prywatną (osoba fizyczna prowadząca działalnść gospodarczą), której jedynym właścicielem jest jej założyciel Arnold Kryściak.

NIP: 929-005-32-73

REGON: 006080738

Wpis do Ewidencji Działalnośći Gospodarczej nr 4574 prowadzonej przez Prezydenta Miasta Zielona Góra